camp borný
česky english deutsch
camp Borný
Staré Splavy
V areálu je k dispozici půjčovna kol, windsurfingů,
šlapadel, malá prodejna se základním sortimentem potravin rezervovat ubytování
ceník ubytování
fotogalerie

Máchovo jezero ubytování

Sezóna v kempu bude otevřena 1.5.2017. Těšíme se na vaší návštěvu.

Z důvodu provozu veřejné pláže je v kempu zákaz rybaření.

Zahájení sezony se koná v sobotu dne 1.7.2017 na terase kempu borný od 19 hod. k poslechu a tanci hraje kapela Ledvinové kameny se vzácným hostem filipínským kytaristou Brianem. Všichni jste srdečně zváni.

Náhradní ubytování můžete poptat zde.

Součástí dnes již největší pláže Máchova jezera, pláže Borný, která má rozlohu cca. 100 000 m² je také CAMP BORNÝ. Camp slouží návštěvníkům se stany, obytnými vozy i autopřívěsy a zároveň je zde možno využít ubytování campu v bungalovech. Dále pak areál slouží ostatním návštěvníkům pláže Máchova jezera. Povrch pro stany a přívěsy je buď travnatý, nebo se jedná o upravený lesní povrch mezi borovicemi pár desítek metrů od písečné pláže Máchova jezera.

Nově otevřena škola windsurfingu + půjčovna

Objednávky na tel 736 448 130 p.Richter nebo na www.windsurfingmachac.cz

Camp Borný ubytování Máchovo jezero

Prohlédněte si ceník ubytování.

V areálu je k dispozici půjčovna kol, windsurfingů, šlapadel, malá prodejna se základním sortimentem potravin a ostatním doplňkovým sortimentem. Dále je zde umístěno velké množství různých druhů a typů občerstvení, které se snaží uspokojit každého návštěvníka. Hlavním zázemím campu je restaurace s barem s pružnou provozní dobou a zastřešená terasa s otevřeným grilem a hudebními produkcemi s kapacitou 200 míst. Součástí objektu je sociální a hygienické zázemí. Jsou zde umístěny umývárny s teplou a studenou vodou, prostor na umytí nádobí a sprchy opatřené automaty na 10,- Kč. Sociální zázemí je součástí ubytování v bungalovech. Možnost ubytování v campu Borným na Máchově jezeře také v našich karavanech. Pro hry slouží plážové volejbalové hřiště, dětský koutek, mimosezoně pro školní výlety (květen, červen) je využit prostor parkoviště pro hry košíkové, fotbal, volejbal, atd., a k přátelskému posezení prostor pro táborové ohně. V noci je areál osvětlen a dodržuje se noční klid. Camp je oplocen.

V kempu je přístaviště parníku s možností přesunu na všechny pláže Máchova jezera.

Ubytování v bungalovech objednávejte telefonicky 777 10 10 90 nebo e-mailem: petrstanek@campborny.cz

V nedalekém okolí Máchova jezera je možné navštívit řadu historických památek a různé kulturní zajímavosti. Návštěvníci mohou poznávat zajímavá města, jakými jsou Doksy, Česká Lípa, Mladá Boleslav aj.. Milovníci přírody mohou obdivovat krásy Kokořínska a Ralské pahorkatiny prostřednictvím značených turistických tras, jak pro pěší tak cyklisty.

Camp Borný srdečně zve všechny návštěvníky krásného Máchova kraje.


Zákaz psům